Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 30 ocak 2014 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

30 Ocak 2014 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 30 Ocak 2014 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlaklar bugün, dış dünyadaki tavırlarınızla, kendinize olan güven duygunuzla sorumluluklarınızı kolayca yerine getirebilirsiniz. Burcunuzda bulunan Venüs gezegeni size ayrı bir cazibe vereceğinden yaşamınızla ilgili her türlü problemi çözebilir ve eğer isterseniz bütün detaylı işlerinizin altından kalkabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışmak ve ne kadar başarılı olduğunuzu göstermek olmalıdır. Gerek fiziki görüntünüz gerekse içinizdeki inancı beslediğiniz takdirde altından kalkamayacağınız zorluk olamaz. Günlük bu enerji altında yaşamınızla ilgili her konuyu yeniden düşünmeli, planlamalı ve kendi içinizde düzenlemelerde bulunarak, dış dünyaya sunacak hale getirmelisiniz. 30 Ocak 2014 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.


İş Yaşamı

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.


Para Durumu

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.


Dikkat

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik