Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 3 ekim 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

03 Ekim 2013 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 03 Ekim 2013 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlak Burcu mensupları, Ay saat 06:30-12:21 arasında boşluğa girecektir. Bu süreçte maddi yönden etrafınızdan yardım görme hususunda karşınıza bazı problemler çıkabilir. Bu sebepledir ki yapmayı düşündüğünüz şeyleri sonraya bırakmanız daha faydalı olabilir. Şuan yaşadığınız kişisel mesele veya problemin önceki zamanlarda yaptığınız yanlış bir kararın ürünü olduğunu siz de gayet iyi biliyorsunuz. Hatta bugünkü kırgın ruh halinizde bundan dolayıdır. Ama şuan daha fazla zarar görmeye gerek olmadığının bilincine vararak geleceğe bakmalısınız. Şimdiden sonra yaşayacağınız bir gram kayıp bile sizin için çok büyük olacaktır. Boşluk enerjisinde yaşadığınız ruh halinizin özünde kırılganlık içermesi olağandır. Ama bu kırılganlık sizi zarara sokmamalı bunun için bir Oğlak Burcu olarak gayet mantıklı davranmalısınız. Oğlak Burcu Erkeği bugün çok sinirleneceği bir olayla karşı karşıya kalabilir. Oğlak Burcu Kadını ise kendisine haksızlık etmeyi bırakıp biraz değer vermeli. 03 Ekim 2013 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik