Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 22 agustos 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

22 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 22 Ağustos 2013 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Oğlak burcu özelliklerine sahip olan sizlerin, bugün maddi paylaşımlarla ilgili problemlerinizi gündeminize taşımanız olası. Son iki buçuk senedir, Satürn’ün sizin üzerinizde uyguladığı bir sınavdan dolayı, bu dönemde yine maddi anlamda sıkıntılarınızla baskı altına alınabilir ve odak noktanızı maddiyata yönelik değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu baskıların sona ermesine çok az bir zaman kaldı. Bugüne dek yaşadığınız problemleri göz önüne almalısınız. Kaybettiğiniz her ne varsa, tüm bu durumların size kattığı pek çok şey olduğunu fark edeceksiniz. Bu dönemin sona ermesiyle, huzur, mutluluk ve ferahlık kapınızı çalacak. Sabrınızın sonuçlarını alacaksınız. Oğlak burcu erkeği, kendi ayaklarınız üzerinde durmak için neredeyse hazır sayılabilecek bir olgunluğa erişiyorsunuz. Oğlak burcu kadını, aralık ayında yaşadığınız sıkıntıların size kattığı olumlu etkileri fark etmeniz kolaylaşacak. 22 Ağustos 2013 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik