Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 03 eylul 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

03 Eylül 2013 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 03 Eylül 2013 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilir ve hayatınızın kontrolünü elinize almak için oğlak burcu özellikleriyle birlikte mücadele edebilirsiniz. Değişmek istemenize rağmen bunca zamandır değişim konusunda çok fazla fırsat yakalayamamış olabilirsiniz. Ancak siz sabrınızla son derece etkin bir duruma gelmek üzeresiniz. Oğlak burcu erkeği, bu dönemde yaşama bakış açınızı geliştirmek için attığınız adımlara destek olacak kişilerin varlığı sizi rahatlatacaktır. Oğlak burcu kadını, kültürel birikiminiz sayesinde son derece güzel gelişmeler kapınızı çalmak üzere gibi görünüyor. Bu dönemde sadece güçlü olmaya çalışın ve gücünüzü kaybetmeden hareket etmek için çabalayın. 03 Eylül 2013 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.


İş Yaşamı

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.


Para Durumu

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.


Dikkat

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik