Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
İkizler Burcu

İkizler Burcu 1 mayis 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler 1 Mayıs saat 18:37-15 Mayıs saat 23:41 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, kişisel kararlarınız, iş hayatınız ve ailevi konularda özellikle inatçı, sabit fikirli ve dediğim dedik tarzında düşünmenin bir takım sorunlara yol açabileceğini gösterir. Bu sorunlar pek dışa yansıtılmaz ancak iç dünyanızda sizi bir hayli baskı altına alır. Her şeyi sağlama almak isterken, dış dünyanın şartlarını da göz önüne almakta yarar vardır. Öyle ya, bazen tutkularımız ve isteklerimiz saplantılara dönüşerek rahatsız edici olabilir. Burada dikkat edeceğiniz husus, durumunuzu, kararlarınızı 15 Mayıs tarihine kadar sakin ve aklı başında ele almanızdır. Eğer bir yenilik yapılacaksa bunun çok iyi düşünülmesinde, artı ve eksilerin gözden geçirilmesinde yarar vardır. Siz inatla, asla geri adım atmadan isteklerinizi öne sürerseniz veya problemlerinizi dünyanın sonu gibi görürseniz doğru ve sağlıklı bir karar vermeniz mümkün olmaz. Ben derim ki, ilişkilerde 9 Mayıs, onun dışındaki konularda 15 Mayısı göz önüne alın. Böylece hem akıllıca hem de mantıklı bir şekilde kararlar verirsiniz. Şimdi beraberce Mayıs ayındaki önemli tarihlere bir göz atalım.

 

 

Merkür-Boğa burcu seyrinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 4, 5, 7, 8, 9 Mayıs. 4 Mayıs tarihinde iş konularında ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde gerçekçi düşünürsek, inatlaşmazsak doğru bir tespitte bulunmamız kolay olur. 5 Mayıs tarihinde hedefleriniz konusunda dağılmayınız. İş sorunlarınız veya sağlık problemlerinizi hafife almadan sabırlı bir şekilde hareket ediniz. Sorumluluklarınız bir hayli ağır ancak bunları bir baskı gibi görmek yerine, gelişiminiz için gerekli olduğunu bilirseniz daha akıllıca düzenlemelerde bulunabilirsiniz. 7 Mayıs tarihinde hem bazı özel meselelerinizi hem de maddi-manevi konulardaki durumunuzu ciddiyetle gözden geçirerek, bir yön tayininde bulunmak gerekiyor. 8 Mayıs tarihinde elinizde olmayan bir takım durumlar içsel bir baskı yaratabilir. Sakin olunuz ve hedeflerinizi bir daha gözden geçiriniz. 9 Mayıs tarihinde işsizlik, sağlık veya genel olarak iş problemlerinizi mutlaka sabırlı bir şekilde ele almak lazım. Aceleci düşünmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Dünya bizim etrafımızda dönmüyor. Bunu bilirsek, geleceğimiz konusunda daha doğru adımlar atarız.

 

Not: Mayıs aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Bilginize.


Her şey hayrımıza olsun. Mayıs ayının bizlere huzur, sağlık, mutluluk ve gönülden gönüle paylaşımlar getirmesini diliyorum.


Aşk Yaşamı


İş Yaşamı


Para Durumu


Dikkat
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik