Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Balık Burcu

Balık Burcu 2 kasim 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

02 Kasım 2013 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 02 Kasım 2013 Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Balıklar bugün, ekonomik konularda canınız biraz sıkılabilir. Ödemelerle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda aciliyet sırasına göre hareket etmenizde fayda var. Kendinizi ifade ederken mesafeli ve sakin olabilirsiniz. Kendinizi kuvvetli göstermekten büyük bir haz aldığınız için yaşadığınız sorunlar karşısında yardım almayı düşmeyeceksiniz. Sahte bir tavır içinde hareket edebilirsiniz. Her şey yolunda gibi hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Bugünki enerji altında sergilediğiniz tavırlar zaten sizin doğal haliniz olduğu için çevreniz tarafından yadırganmayacaksınız. Gün içinde iş konusunda yorulacaksınız. Bazı durumlarda küçük hatırlatma notları almanızda fayda var. Ters giden konularda yeteneklerinizi kullanıp rahatlıkla problemleri çözebilirsiniz. 02 Kasım 2013 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


Aşk Yaşamı

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.


İş Yaşamı

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.


Para Durumu

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.


Dikkat

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik