Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Aslan Burcu

Aslan Burcu 26 haziran 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan Burcu ve yükselen burcu Aslan Burcu olanlar, Aslan Burcu 26 Haziran 2013 tarihli yorumumuz şu şekilde; Üstünüzdeki ağırlığın gittikçe daha da fazlalaştığını hissedebilirsiniz. Bilhassa ailenizle aranızda ve ilişkinizle alakalı konularda o kadar yoğun bir baskı altındasınız ki, en iyisi evde tek başınıza hiç kimseyle konuşmadan oturmak ya da iş ortamında iseniz sadece işlerle uğraşarak etrafınızla pek ilgilenmemek niyeti ön plana çıkacaktır. Kafanızın içinde o kadar çok düşünce var ki ve bunların hepsi sanki birbirine zincirle bağlanmış gibi size fazlasıyla rahatsızlık vermekte. Ortada elle tutulur bir durum olmadığı halde, sanki her şey yolundaymış gibi düşünmek isteseniz bile, ne yazık ki bunu yapabilmek o kadar güç ki. Kendinizi nasıl oyalar sanız oyalayın, ağır ve çok ciddi duygular altında kalabilirsiniz. İki ateşin arasında seçme şansı kalmamış gibi hangi yöne gideceğinize karar verememektesiniz. İç dünyanızda her an parlamaya hazır bir sinir barındırıyorsunuz. Hani biri kalkıp bir şey söylese anında patlayacak gibisiniz. Kendinizce bir şeyleri araştırıyor ama çıkış yolu bulamadığınızdan aynı nokta üzerinde bekliyorsunuz. Öncelikle bunların kozmik bir etki olduğunu idrak ederek ve kendinizle olan bağınızı asla kesmeden sakin ve mantıklı bir şekilde hareket etmeye özen gösterin. Hangi insan ya da olay üzerinize gelirse gelsin, en azından bugün her şeyi doğal akışına bırakmayı seçin. Aslan Burcu 26 Haziran 2013 gününe ait yorumumuzun sonunda hepinize keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün geçirmenizi diliyoruz…


Aşk Yaşamı

Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.


İş Yaşamı

Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.


Para Durumu

Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.


Dikkat

Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.




Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik