Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Aslan Burcu

Aslan Burcu 2 ocak 2012 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

  Yakın zamanlarda kararlarınız beklentilerinizden fazla ve farklı olsa da, bunun şimdilik fazla olduğunun farkındasınız. Bundan dolayı aldığınız kararlarla barışık görünüyorsunuz. Şüpheciliğiniz her zaman işinizi kolaylaştırmasa da, bu günlerde çok işinize yarayabilir. Kısa zaman önce yaşadığınız bazı olaylar sizi endişelendiriyor, ama yaşanması gerektiğine inanarak korunuyorsunuz.


Aşk Yaşamı

   Onun bu duyarsızlık ya da önemsememe değil, sadece deneyimsizlik halleri sizi. Ondan geçmişteki bir davranışı nedeniyle özel yaklaşımlar beklerken biraz abartıyor gibisiniz.


İş Yaşamı

   Maddi konularında oldukça iyi ve masum bir fedakarlığınız var. Sorumluluk ve zorunluluklarınıza hayatınızın tam merkezinde yer verdiğiniz için, sizi tatmin edecek bazı harcamalardan kaçınıyorsunuz.


Para Durumu

   Çalışma esnasında arkadaşlarınızla aranızdaki mesafe çok belirgin fark, bir süre sonra sübjektif koşullanmalara yol açabilir. İşyerinizdeki performansınız bazılarına abartılı geliyor gibi.


Dikkat

  Son zamanlarda Bencilliğe doğru bir yol, iki adım yürümenizde hiç sakınca yok. Yaşamınızın her alanında çalışkan bir öğrenci gibi davranmanız gerekmiyor. Bu, sizi bazı hazlardan yoksun bırakabilir
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik