Ünlülerin Burçları - Burç Uyumu - Burç Taşları - Çin Astrolojisi - Hint Astrolojisi - Celtic Astrolojisi - Size En Yakın Medyum Nerede ? - Senin Gezegenin Hangisi ?
Akrep Burcu

Akrep Burcu 17 ocak 2013 Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 08:54  Ay-Merkür arasındaki olumlu görünümle Çarşamba günümüz başlıyor. Bu enerji, etrafımızda bulunan kişilerle hem iş hem de özel anlamda güçlü bir bağ kurmak istediğimizi gösteriyor. Genelde gönlümüz dilediğini yapmaktan yana. Öyle fazla düşünmek, yorulmak istemiyoruz. Ancak  ciddiyetle işlerimizi yapmamız gerektiğinin farkındayız. Yorulduğumuzda kendimizle baş başa kalmayı tercih edebiliriz. Aşk hayatımız üzerinde yoğunlaşabiliriz. İşimizi, sorumluluklarımızı gözden geçirebiliriz. Üzerimize gelinmesini istemeyiz. Görüştüğümüz insanların bize karşı anlayışlı olmasını istediğimiz için, biz de elimizden geldiğince bu doğrultuda davranmaya çalışabiliriz.

Saat 12:32-18:07 arasında Ay  boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum.  Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında  fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu geçişlerinde ise genel olarak bir iyimserlik hali mevcuttur. Boşluk etkisi,  bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa,  bunları çözüme kavuşturmak için  mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Saat 18:07 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, ilişkilerde özellikle  dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Zorluk da, kolaylık da hayata dairdir.  Ancak insan hiçbir zaman çaresiz değildir…..iremSU


Gönülden Sevgilerimle,


Aşk Yaşamı


İş Yaşamı


Para Durumu


Dikkat
Günlük burçlar, burç özellikleri, burçlar, burç, burclar, burc, günlük burç yorumları sitesi. © Copyright 2001 - 2011 Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım ve Koşulları Gizlilik ve Güvenlik